niedziela, 4 września 2011

Kilka słów...

Po prawie rocznej przerwie wrzucam 15 nagrań archiwalnych jeszcze z zeszłego 2010 roku. Można też znaleźć w linku po prawej stronie nową rozpiskę na 5772 r czyli 2011/2012. W międzyczasie trochę usprawniłem metodę obrabiania i dodawania nagrań, ale pojawiły się nowe problemy bardziej internetowe :(  O problemach z ilością czasu już nawet nie wspominam.
Pozdrawiam wszystkich i miłego słuchania życzę.
Tom
KLIKNIJ ABY ŚCIĄGNĄĆ BĄDŹ PRZEGLĄDAĆ ROZPISKĘ NA 5772r.

Tradycyjnie dodaję, że dla każdego nagrania obowiązuje:
Plik będzie dostępny przez jakiś czas (minimum miesiąc od dodania), a później będzie dostępny po napisaniu do mnie prośby na e-mail. Nagrania mogą zawierać niepotrzebne rozmowy i hałasy, które nie zostały wycięte za co przepraszam. Można też prosić o nagrania ze spotkań piątkowych lub sobotnich które nie były tu zamieszczane. Informuję, że nie biorę odpowiedzialności za treści reklamowe zamieszczane na moim blogu, stronie z pomocą, jak i na stronie na której zamieszczam pliki. Aby dowiedzieć się więcej na temat czytań, sprawdzić czytane fragmenty, znaleźć pomoc i odpowiedzi na wiele pytań technicznych i nie tylko, a także zapoznać się z ciekawymi odnośnikami wejdź na STRONĘ POMOCY MULTIMEDIÓW BEN DAVID (klikając na ten napis). Jeśli jednak masz jakieś pytanie na które nie ma odpowiedzi na stronie pomocy, masz jakieś sugestie, lub chcesz się podzielić ciekawym artykułem albo informacją - chętnie odpowiem pod adresem mailowym grupabendavid[at]gmail.com (zamiast "[at]" należy wpisać znak @).

3 komentarze:

 1. Radosnego życia w każdym dniu a szczególnie w 2012 oraz znalezienia czasu na rozwijanie Multimedii Grupy Ben David.

  OdpowiedzUsuń
 2. Punktualność to cecha królów a spóźnianie się jest ostrzeżeniem przed zbliżającym się bankructwem - może więc warto uzupełnić tego bloga?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pozdrowienia dla Grupy z podroży do Krakowa przesyła Wam Wasz Grzeh.

   Usuń