wtorek, 9 marca 2010

2010-03-06 Spotkanie Ben David "Ki Tissa"

KLIKNIJ ABY ODCZYTAĆ

 http://www.4shared.com/file/237103539/3ce8e43c/2010-03-06_Spotkanie_BenDavid_.html

Zapraszam do słuchania rozważań, dyskusji i nauczania parszy Ki Tissa. Spotkanie odbyło się 6 marca 2010r. Aby lepiej zrozumieć dyskusję należy przeczytać następujące fragmenty z Biblii:
Tora: Wyjścia/2 Mojżeszowa/Szemot 30:11 - 34:35
Haftora: 1 Królewska 18:1 - 18:39
B'rit Chadasza: 1 Koryntian 8:4 - 8:13

CZYTAJCIE TEŻ NASZE ARTYKUŁY BEN DAVID (KLIKNIJ)
Plik będzie dostępny przez jakiś czas (minimum miesiąc od dodania), a później będzie dostępny po napisaniu do mnie prośby na e-mail. Nagrania mogą zawierać niepotrzebne rozmowy i hałasy, które nie zostały wycięte za co przepraszam. Można też prosić o nagrania ze spotkań piątkowych lub sobotnich które nie były tu zamieszczane. Informuję, że nie biorę odpowiedzialności za treści reklamowe zamieszczane na moim blogu, stronie z pomocą, jak i na stronie na której zamieszczam pliki. Aby dowiedzieć się więcej na temat czytań, sprawdzić czytane fragmenty, znaleźć pomoc i odpowiedzi na wiele pytań technicznych i nie tylko, a także zapoznać się z ciekawymi odnośnikami wejdź na STRONĘ POMOCY MULTIMEDIÓW BEN DAVID (klikając na ten napis). Jeśli jednak masz jakieś pytanie na które nie ma odpowiedzi na stronie pomocy, masz jakieś sugestie, lub chcesz się podzielić ciekawym artykułem albo informacją - chętnie odpowiem pod adresem mailowym grupabendavid[at]gmail.com (zamiast "[at]" należy wpisać znak @).

Pozdrawiam
Tom

1 komentarz:

  1. Witaj, mam na imie Monika, jestem z Kielc, dwa tygodnie temu byłam na Waszym spotkaniu szabatowym, podobało mi się, zabrały mnie se sobą osoby, które odwiedzają was regularnie. Mam pytanie: czy przyjść na spotkanie szbatnie moze tylko osoba wierząca w Mesjasza? Czy ktoś niewierzący mógłby brać udział w takim spotkaniu? odpowiedz proszę na adres anisia4@o2.pl, pozdrawiam w Mesjaszu , Monika :-)

    OdpowiedzUsuń