poniedziałek, 23 listopada 2009

2009-11-21 Spotkanie Ben David "Toledot"

http://www.4shared.com/file/157439939/b2c0231d/2009-11-21_Spotkanie_BenDavid_Toledot.html

KLIKNIJ ABY ODSŁUCHAĆ


UWAGA!
Od tego weekendu zaczynamy nowe przedsięwzięcie które, mam nadzieję pomożecie mi organizować. Ruszył blog "bliźniaczy" do tego który właśnie czytacie. Na nowo powstałym blogu chcę zamieszczać nadsyłane przez Was artykuły i ciekawe informacje albo recenzje książek czy filmów. Jedyny warunek jaki muszą spełniać te artykuły to być w kręgu zainteresowań Ben David, nie być obraźliwe i nie naruszać praw autorskich. Zachęcam do czytania i wysyłania. Więcej szczegółów na samym blogu: KLIKNIJ TUTAJ lub kliknij w link po prawej stronie (w menu ODNOŚNIKI).

Zapraszam do słuchania rozważań, dyskusji i nauczania parszy Toledot. Spotkanie odbyło się 21 Listopada 2009r. Aby lepiej zrozumieć dyskusję należy przeczytać następujące fragmenty z Biblii:
Tora: Rodzaju/1 Mojżeszowa/Bereszit 25:19 - 28:9
Haftora: Malachiasza 1:1 - 2:7
B'rit Chadasza: Rzymian 9:6 - 9:13

CZYTAJCIE TEŻ NASZE ARTYKUŁY BEN DAVID (KLIKNIJ)
Plik będzie dostępny przez jakiś czas (minimum miesiąc od dodania), a później będzie dostępny po napisaniu do mnie prośby na e-mail. Nagrania mogą zawierać niepotrzebne rozmowy i hałasy, które nie zostały wycięte za co przepraszam. Można też prosić o nagrania ze spotkań piątkowych lub sobotnich które nie były tu zamieszczane. Informuję, że nie biorę odpowiedzialności za treści reklamowe zamieszczane na moim blogu, stronie z pomocą, jak i na stronie na której zamieszczam pliki. Aby dowiedzieć się więcej na temat czytań, sprawdzić czytane fragmenty, znaleźć pomoc i odpowiedzi na wiele pytań technicznych i nie tylko, a także zapoznać się z ciekawymi odnośnikami wejdź na STRONĘ POMOCY MULTIMEDIÓW BEN DAVID (klikając na ten napis). Jeśli jednak masz jakieś pytanie na które nie ma odpowiedzi na stronie pomocy, masz jakieś sugestie, lub chcesz się podzielić ciekawym artykułem albo informacją - chętnie odpowiem pod adresem mailowym grupabendavid[at]gmail.com (zamiast "[at]" należy wpisać znak @).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz