niedziela, 28 czerwca 2009

2009-06-26 Spotkanie Piątkowe

http://www.4shared.com/file/114515308/ad95ee84/2009-06-26_Szabat_KBar.html

KLIKNIJ ABY ODSŁUCHAĆ


Zapraszam do wysłuchania nagrania z ostatniego piątku. Kaznodzieją którego można posłuchać jest K. Barczuk.

Jednocześnie chciałbym przekazać kilka słów wyjaśnień odnośnie kilku ubiegłych tygodni, a także nadchodzących dni. Nie było mnie przez jakiś czas i stąd opóźnienie z nagraniem spotkania sobotniego z 20 czerwca i brak piątkowego z 19 czerwca. Natomiast w tym tygodniu, niestety spotkanie sobotnie nie zostało przeze mnie utrwalone, ale jest nadzieja na alternatywne źródło - trzeba jednak poczekać. Można natomiast posłuchać nagrania piątkowego.

Informuję również, że nagranie (dziś przeze mnie dodane) spotkania piątkowego, jest ostatnim przed wakacjami. Na okres wakacji spotkania zostają ZAWIESZONE, w związku z czym nie będzie też ich nagrań. Spotkania piątkowe będą wznowione prawdopodobnie od 17 września. Podobnie rzecz się ma ze spotkaniami sobotnimi. Zachęcam jednak do okresowego zaglądania na mój blog, bo mimo iż nagrań ze spotkań piątkowych i sobotnich nie będzie w wakacje, to może wrzucę tu jakieś inne, bądź archiwalne nagranie. Jednak nic nie obiecuję.

Pozdrawiam wszystkich gorąco życząc miłych wakacji i do usłyszenia we wrześniu
Tomasz

2 komentarze:

 1. Szalom! Dzięki za informację,wszystkie nagrania są świetne i szczególnie przydatne poza granicami Europy.Życzę dużo błogosławieństw od Najwyższego w dalszej pracy.Lesław.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wprawdzie sezon urlopowy grupa Świdnica nie zawiesza spotkań.Dziękujemy za nagrania i życzymy dobrego wypoczynku oraz błogosławieństwa Bożego.
  Szalom
  Grupa Świdnica
  Wojtek W

  OdpowiedzUsuń