niedziela, 25 stycznia 2009

2009-01-24 Spotkanie Sobotnie Waera

http://www.4shared.com/file/82430549/d2ca0f64/2009-01-24_Spotkanie_Sobotnie_Waera.html

Zapraszam do słuchania rozważań, dyskusji i nauczania parszy Waera. Spotkanie odbyło się 24 stycznia 2009r. Aby lepiej zrozumieć dyskusję należy przeczytać następujące fragmenty z Biblii:
Tora: Wyjścia 6:2 - 9:35
Haftora: Ezechiela 28:25 - 29:21
B'rit Chadasza: Rzymian 9:14 - 9:24

Jednocześnie chciałbym poinformować, że wprowadziłem znaczne ułatwienie, a mianowicie założyłem domenę, tak aby można było łatwiej zapamiętać adres i odnaleźć mój blog znacznie szybciej i łatwiej. Jedynym minusem jest to, że wpisując adres domeny pojawiają się reklamy. Dlatego podaję jeszcze raz adresy i wyjaśniam:
www.szabaty.prv.pl - adres łatwiejszy, ale z reklamami.
www.grupabendavid.blogspot.com - adres trudniejszy, ale zachęcam aby dodać właśnie ten adres do "ulubionych" (albo zakładek) ponieważ korzystając z niego unikniecie troszkę reklam.

Nagranie nie było w żaden sposób zmieniane (obrabiane dźwiękowo) może więc zawierać też różnego rodzaju zakłócenia i niepotrzebne dyskusje. Plik będzie dostępny przez jakiś czas (minimum miesiąc od dodania), a później będzie dostępny po napisaniu do mnie prośby na e-mail.

Nagrań można wysłuchać ściągając plik na dysk (download file) lub odsłuchując bezpośrednio na stronie (polecam jednak ten pierwszy sposób). Jednocześnie informuję, że nie biorę odpowiedzialności za treści reklamowe zamieszczane na moim blogu, jak i na stronie na której zamieszczam pliki. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod adresem mailowym grupabendavid[at]gmail.com (zamiast "[at]" należy wpisać znak @).

Pozdrawiam
Wasz multimedialny Tomasz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz